Prvý mesiac v Ekovíre

Prvý mesiac v Ekovíre

Michaela

Ahojte! Asi by bolo dobré sa na začiatok predstaviť. Volám sa Michaela, známi ma volajú Miš a ako Anemarie písala v jednom z jej predchádzajúcich blogov, prikvitla som do Ekovíru ako nová posila. A aj keď to už bude skoro mesiac, neprestávam sa z toho tešiť a každé ráno vstávam s tým, že moja práca má naozaj zmysel a čoskoro aj reálny dopad.

Čo presne robím? Som takzvaný marketingový koordinátor – starám sa o to, aby boli všetky podklady pre Kolokefku, Eko Alarm a Kancel bez koša nielen obsahovo správne, ale aj vizuálne krásne a pútavé. Či už sú to štítky pre naše nové kefky bez obalu (ktoré čoskoro začneme predávať v Smile Shopoch a bioobchodíkoch po celom Slovensku), navigačné nálepky do firiem, ktoré sa chcú inšpirovať Kanclom bez koša alebo školiace materiály pre deti materských, základných a stredných škôl, ktoré sa zapojili do Eko Alarmu.

Práce je veľa, nápadov ešte viac, no ja už teraz cítim, že to bude jedna príjemná jazda plná inšpirácie z každej strany. Navyše, veľmi dúfam, že sa nám spoločnými silami podarí prispieť k šíreniu dobra a povedomia o dôležitých spoločenských témach, akými sú aj správne recyklovanie a minimalizácia odpadu.

Ďakujem, že pritom môžem byť s vami!