Kancel bez koša rastie

Kancel bez koša rastie

Martina

Blíži sa vyhodnotenie pilotnej fázy Kanclu bez koša v CURAPROX Slovensko. Namerané čísla vytvoreného odpadu v porovnaní s našimi stanovenými cieľmi vyzerajú sľubne ☺ Jeden z cieľov bol však aj namotivovať iné firmy.

Zopár z nich už projekt zaujal, niektoré už dokonca veselo zavádzajú nové opatrenia pre menej odpadu. Naša ambícia však je, aby sa Kancel bez koša dostal k čo najviac organizáciám. Preto sme spojili sily s našimi kamarátkami z Inštitútu cirkulárnej ekonomiky a proti odpadu budeme bojovať spoločne. Spolu sme na tento boj vyzbrojení ešte lepšie.

Dievčatá z Incien využijú skúsenosti a vedomosti, veď už neraz pracovali na podobných iniciatívach. CURAPROX je zase dobrý v marketingu a oslovovaní potenciálnych záujemcov. A nekonečné odhodlanie meniť veci k lepšiemu? To máme samozrejme spoločné! Takáto kombinácia má jednoznačne potenciál na úspech, čo poviete? ☺

Momentálne pracujeme na koncepcii celého projektu. Pripravujeme novú webstránku, chystáme prezentačné materiály a pomôcky. O pár týždňov budete môcť našu snahu vidieť aj vy. Máte sa na čo tešiť!

Kiežby sa každá kancelária na Slovensku premenila na Kancel bez koša. To by bolo ušetreného odpadu!